Biuro Obsługi Klienta Wakacje.pl Katowice

Wakacje jest to okres, który chętnie spędzamy w ciepłych krajach. Polacy coraz częściej decydują się na wyjazdy do Egiptu, Turcji czy Hiszpanii. Każdy z tych kierunków cechują piękne plaże, słoneczna pogoda i gościnność mieszkańców.

Myśląc o wakacjach widzisz się na leżaku, na plaży, leżąc pod parasolem z kolorowym drinkiem w ręku? A może z plecakiem podziwiając zabytki rzymskiej cywilizacji? Wakacje.pl Katowice, to pewność, że każde wakacyjne marzenie zostanie spełnione.

Egipt, nazywany krajem faraonów to miejsce, które warto odwiedzić ze względu na możliwość jednoczesnego wypoczynku i spędzania czasu aktywnie. Z jednej strony mamy jedne z najlepszych hoteli, w których możemy rozkoszować się słońcem oraz korzystać z kompleksów basenów, a z drugiej liczne zabytki jak piramidy czy kairskie muzeum. Egipt to także piaszczyste plaże oraz przepiękne rafy koralowe. To zarówno bardzo dobra baza wypadowa dla objazdów po Jordanii z pięknym kanionem Petrą na czele oraz Izraela, który Polacy odwiedzają głównie ze względu na Ziemię Świętą z Jerozolimą i Betlejem jako najważniejszymi puntami.

Biuro Podróży Katowice wakacje.pl, u nas otrzymasz rzetelne i sprawdzone informacje? Tylko u nas Twoja znajdziemy odpowiedź na każde Twoje wakacyjne pytanie, a przed wyjazdem będziesz wiedział wszystko, tak by na miejscu nie zostać niczym zaskoczony!

W naszym oddziale znajdziesz ofertę wszystkich biur podróży m.in. TUI, Itaka, Neckermann, Wezyr, Oasis, Exim, Grecos, GTI, Triada, Sky Club, a dzięki doświadczeniu pracowników oferta wakacji zostanie dostosowana specjalnie do Twoich potrzeb.

Wakacje.pl oddział Katowice zaprasza do swojego biura !

Strona internetowa:
katowice-wakacje.pl