Grecja pod żaglami. Wszystko w cenie.

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się gdzie w tym roku spędzisz urlop, zapraszamy na wypoczynek pod żaglami w Grecji. Oferujemy pobyt na jachcie w komfortowych warunkach, piękne widoki, grecką kuchnię i mnóstwo wrażeń. Nie wymagamy żadnego doświadczenia żeglarskiego, wszystko Ci pokażemy ( jeżeli będziesz chciała/chciał).

Zakwaterowanie w dwuosobowych kabinach, każda z własną łazienką a o Twoje bezpieczeństwo i wypoczynek zadba kapitan i hostessa/steward.

Proponujemy spokojną żeglugę pomiędzy wyspami, postoje w magicznych zatoczkach z krystaliczną wodą, zwiedzanie uroczych miasteczek, smakowanie wspaniałej greckiej kuchni w lokalnych tawernach, lub wieczorny grill na plaży i wiele, wiele więcej.

Również posiłki przygotowywane na jachcie nie ustępują niczym tym z restauracji, zwłaszcza jeżeli chodzi o ośmiornicę, lub jagnięcinę ( taka jest opinia załóg :) . Przygotowujemy je z lokalnych, świeżych produktów ( warzywa, owoce, mięso, ryby i owoce morza ).

Organizujemy również rejsy dla rodzin z dziećmi z dostosowanym do takiego pobytu programem( np. : przebieranie i zabawa w piratów, dużo zabaw na plaży i w wodzie itp.)

Zapraszamy do kontaktu, nie krępuj się zapytać o szczegóły. Chętnie i najszybciej jak to możliwe odpowiemy na każde pytanie.

Tel. +48 608 012 616

email   info@sunyachts.eu

Strona internetowa:
www.sunyachts.eu