Online Travel Biuro Podróży

SZANOWNI PAŃSTWO!
Powiedzcie nam jakie macie oczekiwania, a my dostosujemy do nich ofertę. Co nas wyróżnia? Pracujemy z pasji: Online Tr@vel to ODPOWIEDŹ NA TWOJE MARZENIA O PODRÓŻACH.
Nasze Biuro Podróży powstało z pasji zawodowej, jesteśmy profesjonalistami w podróżowaniu, po prostu kochamy podróże. Przez wiele lat rezydowaliśmy w Grecji, poznaliśmy kulturę i język tego kraju. Współpracowaliśmy z Biurami Podróży w Polsce i na świecie. Naszą specjalnością jest Grecja i jej słoneczne okolice.
Zapraszamy Państwa w nasze podróżowanie: do miłych, doskonale skomponowanych i pod każdym względem bezpiecznych wyjazdów oraz pobytów wypoczynkowych.

Online Tr@vel = PODRÓŻOWANIE Z RADOŚCIĄ!


Biuro Podróży Online Tr@vel s.c. współpracuje z zagranicznymi Biurami Podróży: obsługuje grupy przyjazdowe do Polski i grupy wyjazdowe do innych krajów. Sprawnie obsługujemy osoby prawne m.in. uczelnie, szkoły, zakłady pracy i stowarzyszenia. Naszym Klientom oferujemy wypoczynek w ciekawych miejscach i wspaniałą atmosferę. Obserwując przez lata branżę turystyczną postanowiliśmy wiedzę, kontakty i profesjonalizm wyrażać w indywidualnym podejściu do Klienta.
Mamy dla Państwa, dla Ciebie, coś wyjątkowego: esencję pomyślnego podróżowania. Komponujemy atrakcyjne programy pobytowe, pobytowo – objazdowe, wakacje na każdą kieszeń, podróże poślubne oraz partnerskie, wyjazdy kolonijne i studenckie, pielgrzymki, wyjazdy integracyjne.

CIESZY NAS RADOŚĆ I ZADOWOLENIE KLIENTÓW.


Priorytetowym celem Online Tr@vel s.c. jest, by nasi Goście byli w pełni usatysfakcjonowani organizacją i stylem wyjazdu, standardem hoteli i autokarów. Programy, które są w stałej ofercie Biura możemy modyfikować na zamówienie, pod względem zainteresowań i wymagań grupy.

Online Tr@vel = PO PROSTU DOBRE PODRÓŻOWANIE I WYPOCZYNEK


Biuro Podróży Online Tr@vel s.c. jest wpisane do Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystyki Marszałka województwa małopolskiego oraz posiada Certyfikat gwarancji ubezpieczeniowej AXA Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. wiodącego Towarzystwa ubezpieczeniowego w branży turystycznej.

Organizujemy między innymi:

wyjazdy pobytowe - grupowe i indywidualne, wyjazdy pobytowo - objazdowe, wycieczki objazdowe, pielgrzymki, wyjaz studenckie, wypoczynek dla seniorów, zielone szkoły,
wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne, podróże poślubne, wczasy z dojazdem własnym, wycieczki tematyczne.

www.online-travel.pl

e-mail: biuro@online-travel.pl

tel/fax: 12 251 49 41

Zapraszamy

Strona internetowa:
www.online-travel.pl