Tanie noclegi dla grup w Ośrodku Wypoczynkowym w Oćwiece

Od kwietnia do października zapewniamy miły i spokojny pobyt w ośrodku o powierzchni 1,5 hektara położonym nad jeziorem otoczonym lasem przy trasie Gąsawa - Mogilno 6 km od Biskupina.
Do dyspozycji Państwa posiadamy:
* 18 murowanych domków 2-pokojowych posiadających aneks kuchenny oraz toaletę z prysznicem. * Pawilon dla 50 osób – pokoje 4-5 osobowe
Duży ogrodzony i oświetlony teren zapewni spokój i wygodę a do dyspozycji dzieci oddajemy; piaskownice, boisko do gry, kosza, tenisa stołowego, basen, huśtawki oraz zagrodę z zwierzętami mini zoo.
Dla amatorów wędkowania do dyspozycji posiadamy łódki i zezwolenia do wykorzystania nad oddalonym o 50m jeziorem gdzie mogą spokojnie oddać się swojemu hobby.
Ponadto na gości czeka wiele innych atrakcji; ogniska, zabawy, pikniki, wypożyczenie roweru, wędrówki po lesie, spacer do zagrody z dzikami i szkółka leśna.
Poza ośrodkiem dużą atrakcją są znajdujące się na terenie powiatu Żnińskiego zabytki, muzea które kreślą cząstkę historii naszego kraju; m. in. Biskupin 6km, Wenecja 7km, Gniezno 28km i wiele innych.
Jesteśmy pewni że czas spędzony u nas będą Państwo mile i długo wspominać.


Ośrodek Wypoczynkowy w Oćwiece
Tel. 501 46 90 90, 52 302 56 25
Fax. 52 302 54 39, 52 302 54 69
www.biskupin.info.pl

biuro@biskupin.info.pl
 

Strona internetowa:
www.biskupin.info.pl