Sopot mieszkania na wakacje dwa dwupokojowe i kawalerka

Witam!

Mam do wynajęcia na wakacje trzy mieszkania.

Jedno z mieszkań znajduje się 300 metrów do plaży i 500-700 metrów do mola.

Mieszkanie jest zaprojektowane na styl Apartamentu i w pełni wyposażone w sprzęt AGD, TV DVD, internet, naczynia, ręczniki, pościel etc. Mieszkanie z małą sypialnią i salonem połączonym z kuchnia. W sypialni znajduje się dwuosobowe łóżko oraz szafa, w salonie rozkładana sofa dwuosobowa. W łazience zainstalowane jest radio podsufitowe. Mieszkanie idealne dla pary z dzieckiem. Cena za to mieszkanie to 250zł za dobe.

 

Posiadam również dwupokojowe mieszkanie przy ul. Sienkiewicza 17 oraz kawalerkę w tym samym bloku. Mieszkanie dwupokojowe posiada balkon, zaś z okien kawalerki rozpościera się piękny widok na Zatokę Gdańską. Oba mieszkania są w pełni wyposażone w sprzęt agd, tv, internet, żelazko, deskę do prasowania, garnki, naczynia, pościel etc. W łazienkach zostało zamontowane radio podsufitowe, sterowane pilotem, które umili każdą kąpiel.

W obu mieszkaniach pomieszczą się 4 osoby, gdyż znajdują się tam dwa podwójne łóżka.

Mieszkania te znajdują się niedaleko Aquaparku, zaś do uważanej za najczystszą plażę w Sopocie jest ok. 15 min. pieszo. Przy bloku obok znajduję się przystanek autobusowy, skąd linią 185 można dojechać w 5 minut do Centrum Sopotu i Monte Cassino. Do stacji Szybkiej Kolei Miejskiej jest ok. 5 min. pieszo. Przy bloku znajdują się sklepy oraz apteka.

Cena za mieszkanie dwupokojowe to 230zł za dobę, zaś za kawalerkę 200zł za dobę.

Miejscowość:
Sopot