Zespół Pensjonatów "Sośnica" i "Lipowy Dwór"

Pensjonaty położone są w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego, 5 minut drogi od Krupówek - najsłynniejszego "deptaka" w Polsce. Doskonale przygotowani na przyjęcie gości, dysponujemy 122 miejscami noclegowymi w pokojach, pokojach typu "studio" i apartamentach. Pozostające do dyspozycji gości sauna, basen, salka do tenisa stołowego, sala bilardowa, dostępność do sieci internetu bezprzewodowego, gabinet masażu sportowego i leczniczo - rehabilitacyjnego, zapewniają odzyskanie sił witalnych i dobre samopoczucie.


Smaczne posiłki serwowane przez naszą kuchnię zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.


Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do realizacji konferencji, szkoleń, kursów, sympozjów. Dwie sale konferencyjne - sala "mała" mieszcząca 26 osób i sala "duża" przeznaczona na 75 miejsc - wyposażone są w bezprzewodowy system nagłaśniający, tablice, telewizory, magnetowidy, ekrany i rzutniki.


Na życzenie gości pośredniczymy w organizacji szeregu imprez, które z pewnością uatrakcyjnią pobyt w naszych pensjonatach. Proponujemy wycieczki (pod opieką wykwalifikowanych przewodników tatrzańskich) w najpiękniejsze zakątki Tatr zarówno po stronie polskiej jak i słowackiej. Wyjazdy kolejką linową na Kasprowy Wierch, czy też grupowe wycieczki do Morskiego Oka. Pośredniczymy w organizowaniu kuligów, góralskich ognisk, wieczorów z balladą tatrzańską. Miłośników wędkarstwa zapraszamy na spływ Dunajcem połączony z łowieniem pstrąga i grillowaniem, a pasjonujących się legendami - do zwiedzania zamków w Niedzicy i Czorsztynie.


Zima, na doskonale przygotowanych stokach narciarskich: Gubałówce, Polanie Szymoszkowa, Nosalu, zapewniamy fachową nauką jazdy na nartach i snowboardzie, prowadzoną przez profesjonalnych instruktorów.


Swoją ofertę kierujemy zarówno do turystów indywidualnych jak i grup zorganizowanych, dla których ceny mogą być negocjowane z dyrekcją zespołu pensjonatów.


Profesjonalna i miła obsługa , w połączeniu z organizacją atrakcyjnych imprez, sprawia że Państwa pobyt pod Tatrami będzie udany i pełen pozytywnych wspomnień.

Strona internetowa:
www.sosnica.pl